#10121 | Breilepel zilver.

Kavel verkocht
Getorteerde steel en parelrand. Nederland, Voorschoten, Fa. J.M. van Kempen & Zonen, 1185/1924, keurtekens: jaarletter, minerva, leeuw, •VK•. 25,5 x 7, 131,6 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt