Kavel 228

Zilveren Sigarenkistje

Rijk gedecoreerd, met houten binnenzijde. Nederland, lengte 14 cm, breedte 9 cm, hoogte 6 cm, 490 gram. Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter Z.

Geschatte veilingtijd: 06 okt 2016 20:27
€ 200

Minimum volgend bod: € 200