Kavel 224

Zilveren Sigarendoos

Nederland (Schoonhoven), Firma H. Hooijkaas c.v., 1951, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm, breedte 12 cm, hoogte 4 cm, 571 gram. Zilverkeuren: *H.H*, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter Q.

Geschatte veilingtijd: 06 okt 2016 20:26
€ 170

Minimum volgend bod: € 170