#223 | Zilveren Pijpcomfoor

Kavel onverkocht
Op drie houten pootjes en voorzien van houten steel. Opengezaagd, binnenbakje van koper. Nederland (Schoonhoven), Firma P. Heerens & Zoon, 1979, tweede gehalte zilver (835), lengte 28 cm, breedte 17 cm, hoogte 10 cm, 448 gram. Zilverkeuren: PH, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter U.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt