Kavel 219

Zilveren Vesta

Engeland (Birmingham), S. Blanckensee & Son Ltd, 1907. Breedte 3 cm, hoogte 4 cm, 19 gram. Zilverkeuren: S.B&S Ld, anker, leeuw, jaarletter h.

Geschatte veilingtijd: 06 okt 2016 20:25
€ 16
€ 38
12

Minimum volgend bod: € 40