Kavel 205

Zilveren Miniatuur Jongen

Zittend op een koffer. Nederland (Voorschoten), Firma van Kempen & Zonen, 1858-1924, inscriptie: '22 Juni 1884', tweede gehalte zilver (835). Breedte 6 cm, hoogte 8 cm, 77 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835).

Geschatte veilingtijd: 06 okt 2016 20:15
€ 70
€ 70

Minimum volgend bod: € 75