#135 | Zilveren Bakje

Kavel onverkocht
Op vier pootjes en voorzien van twee fraai gedecoreerde handvaten. Hollands decor. Nederland (Haarlem / Amsterdam), Zaanlandse Zilversmeden n.v., 1941, tweede gehalte zilver (835), lengte 25 cm, breedte 5 cm, hoogte 3 cm, 115 gram. Zilverkeuren: ZhamerZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter G.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt