#133 | Zilveren Bakje

Kavel verkocht
Parelrand. Nederland (Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer) (1995), Koninklijke van Kempen en Begeer, eerste gehalte zilver (925), doorsnede 11 cm, hoogte 3 cm, 107 gram. Zilverkeuren: VKB, leeuw 1 (925), kantoorteken R (Gouda), Jaarletter L.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt