Kavel 53

Zilveren Natfruitschep

Ajour gezaagd. Nederland (Amsterdam), Theodorus Lambertus & Pierre Louis, 1861, tweede gehalte zilver (835), doorsnede bak 6 cm, lengte 26 cm, 94 gram. Zilverkeuren: TUZ3, leeuw 2 (835), kantoorteken niet leesbaar, jaarletter B.

Geschatte veilingtijd: 06 okt 2016 19:38
€ 85

Minimum volgend bod: € 85