#53 | Zilveren Natfruitschep

Kavel onverkocht
Ajour gezaagd. Nederland (Amsterdam), Theodorus Lambertus & Pierre Louis, 1861, tweede gehalte zilver (835), doorsnede bak 6 cm, lengte 26 cm, 94 gram. Zilverkeuren: TUZ3, leeuw 2 (835), kantoorteken niet leesbaar, jaarletter B.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt