Kavel 50

Zilveren Geboortelepels (2x)

19e eeuws tweede gehalte zilver. één gehamerd zilver en vervaardigd door Rein Sipkes Zijlstra te Drachten en de ander onduidelijk gekeurd en gerepareerd. 20 en 21 cm lang.

Geschatte veilingtijd: 06 okt 2016 18:14
€ 45
€ 55
3

Minimum volgend bod: € 60