Kavel 49

Zilveren Geboortelepel

Dubbel getordeerde steel, bekroond met waterdrager of melkmeisje. Inscriptie: 'Janna Cornelia de Vries geb. 3-11-16 te Amsterdam'. Nederland (Schoonhoven), J. Niekerk b.v., 1970, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm, doorsnede bak 5 cm, 60 gram. Zilverkeuren: *N10, zwaard, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter k.

Geschatte veilingtijd: 06 okt 2016 19:38
€ 35

Minimum volgend bod: € 35