#4 | Zilveren Latte Macchiato Lepels (6x)

Kavel onverkocht
3+3 lange zilveren lepels gekeurd met nederlands zwaardje en meesterteken. 16,5 cm lang

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt