#1512 | Gelegenheidslepel (Nederland, circa 1742) zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model voorzien van beeltenis van een man met vis en deels getorste steel. Nederland, Noord-Holland, DW?, midden 18e eeuw, keurtekens: onbekend meesterteken (DW?). Inscriptie: 1742 Den 8 Juili is Geboren Sjoetje Jans Bouma - gebruikssporen en deukjes. 57 gram, 925/1000. Afm. L 18,2 cm, B 5 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt