Zeer groot goud verguld model ciborie voorzien van deksel met rechtopstaand kruisje. De cup is voorzien van een gedetailleerde gegraveerde voorstelling van het Laatste Avondmaal en gegraveerde linten met daarin de tekst: Sanctus, Sanctus Sanctus, Dominus Deus, Sabaoth, Exaltabor in Terra (betekenis: gezegend, die daar komt in den naam des Heeren. Hosanna in de hoogste hemelen, Ik zal verheven worden op de aarde). Aan de onderzijde van de cup zijn neogotische opengewerkte versieringen bevestigd. De cup loopt over in de stam die eveneens is voorzien van neogotische versieringen met in het midden nogmaals een opengewerkt gebold stuk met bloemenranken. De voet is voorzien van 6 meegegoten persoonsfiguren met de namen: Dor Jesu (Jezus), Mater Admirabilis (fresco van de Maagd Maria), Sancta Agnes (de heilige Agnes), S. Carolus Borromeus (Kardinaal-nepoot, aartsbisschop van Milaan), S. Henrirus en S. Godefridus.
Nederland, 's-Hertogenbosch, J. Jonkergouw, circa 1910, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, zwaardje, onbekend keur. Inscriptie: zie foto's - lichte gebruikssporen en minimale deukjes (slijtage aan de vergulding). 1570 gram, 835/1000. Afm. L 21,5 cm, B 19,5 cm, H 36 cm.