#1454 | Tabakspot ('s-Gravenhage, Johannes Dingemans 1792-1811) zilver.

Kavel onverkocht
Fraai model in Hollandse Lodewijk XVI-stijl, voorzien van gegoten motieven van acanthusbladeren, palmetranden, guirlandes en gekruiste linten. Staand op 3 opgesoldeerde poten en voorzien van gestileerde knop. Nederland, 's-Gravenhage, Johannes Dingemans, 1802, keurtekens: leeuw met kroon, stadskeur met kroon, G met kroon, meesterteken. 624 gram, 835/1000. Afm. H 15 cm, diam 15 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt