Kavel 63

Leeuwendaalder op Hollandse muntvoet. Holland. 15(??). Zeer Fraai.

CNM 2.28.66. Delm. 831. 26,84 g.

Geschatte veilingtijd kavel: 06 okt 2022 10:32
€ 30
€ 81
11

Minimum volgend bod: € 91