Kavel 709

Beugelbeursje met rokhaak zilver.

Voorzien van gegraveerde biedermeier decoraties. Nederland, Schoonhoven, Andries Teunissen sr., 1892, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, h - gebruikssporen. 40 gram, 835/1000. Afm. L 19,5 cm, B 7 cm.

Geschatte veilingtijd kavel: 01 jun 2022 18:04
€ 25
€ 95
Geschatte opbrengst
€ 25 - € 60
9

Minimum volgend bod: € 105