Kavel 674

Pijpkomfoor zilver.

Klein model voorzien van opstaande rand en opgesoldeerde poten. USA?, 20e eeuw, keurtekens: sterling, onduidelijk meesterteken, ZI. Inscriptie: JS - lichte gebruikssporen. 98 gram, 835/1000. Afm. L 13,7 cm, B 10,7 cm, H 7 cm.

Geschatte veilingtijd kavel: 01 jun 2022 17:40
€ 25
€ 45
Geschatte opbrengst
€ 60 - € 120
4

Minimum volgend bod: € 50