Kavel 74

Drinkbeker zilver.

Modernistisch cilindervormig design. Nederland, Berkel - Enschot / Tilburg, M.C.J.P. Berkel, 2011, keurtekens: staande leeuw, Minerva, meesterteken, B. 74 gram, 925/1000. Afm. H 7 cm, diam 6,7 cm.

Geschatte veilingtijd kavel: 01 jun 2022 10:50
€ 45
€ 45
Geschatte opbrengst
€ 45 - € 90

Minimum volgend bod: € 50