Kavel 70

Drinkbeker zilver.

Strak model met opgesoldeerde parelrandversiering op de voet. Nederland, Voorschoten, J.M. van Kempen & Zonen, 1886, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, B - gebruikssporen. 87 gram, 835/1000. Afm. H 8 cm, diam 6,8 cm.

Geschatte veilingtijd kavel: 01 jun 2022 10:47
€ 45
€ 50
Geschatte opbrengst
€ 45 - € 90
2

Minimum volgend bod: € 55