#1729 | S.T. Dupont Art Nouveau aansteker met originele doos Limited Edition.

Kavel verkocht
Compleet met originele doos en papieren, Limited Edition 0569/4000. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, 20e eeuw - gebruikssporen. 111 gram, verguld. Afm. L 6,3 cm, B 3,7 cm, H 1 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 250.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt