#1585 | 2-delige set "a double usage" dekschalen (Londen, Edward Barton 1823) zilver.

Kavel verkocht
Fraai uitgevoerd met kwabmotieven en rand van palmbladeren. Dubbelzijdig te gebruiken en met afneembare handvatten voorzien van gestileerde leeuw staand op de kop van een wild zwijn. Gegraveerd een hand met zwaard en een wapenschild (MATHESON Schotse Clan) met leeuw, omgeven door rocailles en met de tekst: "Heart and hand". Verenigd Koninkrijk, Londen, Edward Barton, 1823, keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, h - lichte gebruikssporen en krasjes. 4532 gram, 925/1000. Afm. L 32.5 cm, B 24.5 cm, H 17.5 cm. Geschatte opbrengst: € 2500 - € 5000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt