#1724 | Dunhill 'rollagas' aansteker verguld.

Kavel verkocht
Verguld model met geguillocheerd patroon in originele doos. Alfred Dunhill Ltd., 20e eeuw. Inscriptie: Agnes/Esther. 76 gram, verguld. Afm. L 2.3 cm, B 1.2 cm, H 6.5 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 125.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt