#1680 | Miniatuur schouw zilver.

Kavel verkocht
Groot model, met veel details uitgevoerd, voorzien van kaststel en 2 kariatiden. Nederland, Haarlem, J.M. van Waveren, 1977, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, r - lichte gebruikssporen. 92 gram, 835/1000. Afm. L 3.3 cm, B 5.6 cm, H 9 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt