#1679 | Miniatuur pronkkabinet zilver.

Kavel verkocht
Fraai, met veel details uitgevoerd model voorzien van gegraveerde versieringen en staande op 4 opgesoldeerde poten. Nederland, Haarlem, J.M. van Waveren, 1976, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, q - lichte gebruikssporen. 142 gram, 835/1000. Afm. L 3.7 cm, B 6.8 cm, H 9.6 cm. Geschatte opbrengst: € 75 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt