#1586 | 2-delige set kandelaren (Mons (Bergen), België, Antoine Constant de Bettignies 1763-1794) zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd in gelobde gedraaide vorm. België, Mons (Bergen), Antoine Constant de Bettignies, 1769, keurtekens: meesterteken, 69, toets-steek - gebruikssporen en deukjes. 519 gram, 925/1000. Afm. H 25.5 cm. Geschatte opbrengst: € 1000 - € 3000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt