#1584 | Pronkstuk dekschaal (Frankfurt am Main, Duitsland, Lazarus Posen 1870-1930) zilver.

Kavel onverkocht
Fraai groot model compleet met schotel voorzien van gedreven fruitranden en gehamerde details. Duitsland, Frankfurt am Main, Lazarus Posen, 1870-1930, keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 800 - gebruikssporen. 3127 gram, 800/1000. Afm. L 50 cm, B 43 cm, H 15 cm. Geschatte opbrengst: € 1700 - € 3500.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt