#1404 | Kandelaar zilver.

Kavel verkocht
In gelobde vorm met 3 armen. Duitsland, Schwäbisch Gmünd, Gottlieb Kurz, 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, 835, meesterteken, ZII - gebruikssporen. 677 gram, 835/1000. Afm. B 25.5 cm, H 19.5 cm. Geschatte opbrengst: € 85 - € 175.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt