#1300 | 2-delig stel fazanten tafelstukken zilver.

Kavel verkocht
Zwaar uitgevoerd. Haan en hen koppel, beide met veel details. Een zeer ornamentele set bedoeld als aankleding op de gedekte tafel. België, 20e eeuw, keurtekens: A835, onbekend meesterteken. 314 gram, 835/1000. Afm. H 9 cm. Geschatte opbrengst: € 175 - € 300.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt