#1298 | Toastrek zilver.

Kavel verkocht
Groot model voorzien van meegegoten decoratierand en opgesoldeerde poten. Verenigd Koninkrijk, 19e eeuw, keurtekens: leeuw, Y met kroon, onbekend meesterteken, plichtkeur (George III) - gebruikssporen. 414 gram, 925/1000. Afm. L 16.5 cm, B 11.4 cm, H 13.2 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 400.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt