#1296 | Cruet Stand (Amsterdam, Pieter Gerard Petersen 1816-1846) zilver.

Kavel onverkocht
Groot model voorzien van kabelrand versiering en opgesoldeerde facet poten. Samengesteld waarvan 1 flesje van een andere maker en 2e gehalte (zwaardje). Onderzijde Cruet Stand voorzien van houten plaat. Nederland, Amsterdam, Pieter Gerard Petersen, 1840, keurtekens: staande leeuw, zwaardje, Minerva, meesterteken, F - gebruikssporen, 1 fles met chip. 3382,2 gram, 925/1000. Afm. L 20.4 cm, B 26.7 cm, H 30.5 cm. Geschatte opbrengst: € 450 - € 800.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt