#341 | Theelepeldoosje zilver.

Kavel verkocht
Rechthoekig model voorzien van gegraveerde versieringen. Staande op vier opgesoldeerde poten en voorzien van opgesoldeerd handvat. Van binnen voorzien van rood vilt. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, midden / eind 20e eeuw, keurtekens: Meesterteken, 835, ZII. 239 gram, 835/1000. Afm. L 8.7 cm, B 13.5 cm, H 5 cm. Geschatte opbrengst: € 130 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt