#339 | (12) delige set theelepels zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van gestileerd handvat in Jugendstil stijl. Duitsland, begin 20e eeuw, keurtekens: Maan, kroon, 800, - gebruikssporen. 144 gram, 800/1000. Afm. L 11.2 cm. Geschatte opbrengst: € 75 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt