Kavel 2350

Speelgoed model raderstoomboot.

Zelfbouwmodel voorzien van elektrische motor en aandrijving, zonder accu. Midden 20e eeuw. Gebruikssporen. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80

Geschatte veilingtijd: 02 dec 2021 18:15
Geschatte opbrengst
€ 40 - € 80
€ 55
9

Minimum volgend bod: € 60