#1216 | Julien 't Felt, Portret van een Spaanse schone.

Kavel verkocht
gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek, 90 x 60 cm. Julien t’ Felt was de jongste zoon van Charles t’ Felt . In de drukkerij t’ Felt tekende Julien al op vijfjarige leeftijd voor het eerst op de lithosteen. Van 1888 tot 1894 volgde hij verschillende cursussen aan de Antwerpse Academie, onder andere “tekenen naar den antieken” (1891-’92), figuurtekenen en “schilderen naar het leven” (1892-’93). Naar het einde van zijn opleiding toe bekwaamde Julien zich als portrettist en dierentekenaar. De Antwerpse Zoo vormde zijn geliefkoosd werkterrein. Op de Wereldtentoonstelling van 1894 in Antwerpen debuteerde hij als kunstschilder.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt