#1206 | Romain Steppe (Antwerpen 1859 - 1927), (toegeschreven aan) Een platbodem op een rivier, (check authenticiteit).

Kavel verkocht
gesigneerd (linksonder), olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt