Kavel 4859

Johannes Gijsbert Vogel (Hooge Zwaluwe 1828 – 1915 Velp), Een koehoedstertje met vee langs een riviertje.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op paneel Afm. 21 x 32 cm. Geschatte opbrengst: € 70 - € 90.

Eindtijd kavel live veiling: 14 okt 2021 21:44
Geschatte opbrengst
€ 70 - € 90
€ 420
30

Minimum volgend bod: € 440