Kavel 4542

Een set van (2) celadon kommetjes, China, 19e eeuw.

Afm. 6 x 9 cm. Haarlijn. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Eindtijd kavel live veiling: 14 okt 2021 17:26
Geschatte opbrengst
€ 40 - € 60
€ 45
9

Minimum volgend bod: € 50