#1256 | Nederland. N.D. (1677). Voor de Bruiloft van Willem III en Maria Stuart.

Kavel verkocht
Licht opgewreven en iets gebogen. Ar. V. Loon III, 222. 41,8 mm. 27.1 g. Prachtig -.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt