Kavel 4923

Jan Schaeffer (Rotterdam 1923 - 2018), Schepen in de haven van Rotterdam.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. Afm. 70 x 100 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.

Geschatte veilingtijd: 14 okt 2021 22:29
Geschatte opbrengst
€ 200 - € 300
€ 220
12

Minimum volgend bod: € 230