Kavel 4922

Jan Korthals (Amsterdam 1916 - 1972), Stadsgezicht te Parijs met een zijaanzicht van de Nôtre Dame gezien vanaf de Rue D'Arcole.

Gesigneerd, en gedateerd '54' (rechtsonder), olieverf op doek. 86 x 110 cm. Geschatte opbrengst: € 500 - € 700.

Geschatte veilingtijd: 14 okt 2021 22:28
Geschatte opbrengst
€ 500 - € 700
€ 1.600
34

Minimum volgend bod: € 1.700