#4922 | Jan Korthals (Amsterdam 1916 - 1972), Stadsgezicht te Parijs met een zijaanzicht van de Nôtre Dame gezien vanaf de Rue D'Arcole.

Kavel verkocht
Gesigneerd, en gedateerd '54' (rechtsonder), olieverf op doek. 86 x 110 cm. Geschatte opbrengst: € 500 - € 700.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt