Kavel 4921

Ferdinand Gustaaf Willem Oldewelt (Amsterdam 1857- 1935 Laren, NH), Interieur voormalige volksgaarkeuken voor minderbedeelden, Amsterdam.

Resten van signatuur (rechtsonder), olieverf op doek. Afm. 100 x 150 cm. Craquelé. Geschatte opbrengst: € 7000 - € 9000.

Geschatte veilingtijd: 14 okt 2021 22:28
Geschatte opbrengst
€ 7.000 - € 9.000