#4921 | Ferdinand Gustaaf Willem Oldewelt (Amsterdam 1857- 1935 Laren, NH), Interieur voormalige volksgaarkeuken voor minderbedeelden, Amsterdam.

Kavel onverkocht
Resten van signatuur (rechtsonder), olieverf op doek. Afm. 100 x 150 cm. Craquelé. Geschatte opbrengst: € 7000 - € 9000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt