Kavel 4920

Gustave Facq / Fack (Doornik 1902 - 1971), Een paard en kar in een weidelandschap.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. Afm. 32 x 40 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Geschatte veilingtijd: 14 okt 2021 22:27
Geschatte opbrengst
€ 50 - € 70
€ 130
17

Minimum volgend bod: € 140