#4860 | Nicolaas Riegen (Amsterdam 1827 - 1889), Palingvissers.

Kavel verkocht
Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. Afm. 31 x 47,5 cm. Herkomst: Simonis & Buunk, Ede. Dit lot wordt aangeboden met certificaat en taxatierapport door bovenstaande. Geschatte opbrengst: € 1000 - € 1500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt