#4844 | Hubert Bellis (Brussel 1831 - 1902 Sint Joost-ten-Node, Br.), Stilleven van bloemen en aardbeien.

Kavel verkocht
Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. Afm. 29,5 x 43,5 cm. Herkomst: Simonis & Buunk, Ede. inv. no. 6085 / Coll. Bv. Dit lot wordt aangeboden met certificaat en taxatierapport door bovenstaande. Geschatte opbrengst: € 500 - € 1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt