Kavel 4843

Hermanus Willem Koekkoek (Amsterdam 1867 - 1929), Kurassiers op verkenning.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek, Afm. 56 x 65 cm. vervaardigd op Engels canvas. Geschatte opbrengst: € 3000 - € 4000.

Eindtijd kavel live veiling: 14 okt 2021 21:35
Geschatte opbrengst
€ 3.000 - € 4.000
€ 3.000

Minimum volgend bod: € 3.200