#4805 | Navolger P.P. Rubens (Siegen Dld. 1570 - 1640 Antwerpen), Portret van een dame met kanten kraag.

Kavel verkocht
Olieverf op doek, niet gesigneerd. Afm. 43 x 26 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt